english
HomePro návštěvníkyNovinkyVýtvarná soutěž - Co s prázdným prostorem?

Kontakt

Galerie moderního umění
v Roudnici nad Labem
Očkova 5
413 01 Roudnice n. L.

tel.: + 420 416 837 301
galerie@galerieroudnice.cz

Novinky

img

Výtvarná soutěž - Co s prázdným prostorem?

Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem vyhlašuje výtvarnou soutěž pro děti, mládež i dospělé k výstavě Esther Stocker / Prostor bez hranic.

Italská výtvarnice Esther Stocker vytváří originální site specific instalace, nebo-li výtvarné realizace pro konkrétní místo. Její tvorba je založena především na vizuální hře a optické iluzi. Téma soutěže zní Co s prázdným prostorem?

Vaším úkolem bude navrhnout originální výtvarnou instalaci do virtuálního prostoru roudnické galerie. Šablonu s prázdným zaklenutým sálem si můžete vyzvednout během návštěvy výstavy v galerii nebo stáhnout zde na webových stránkách. Horní šablonu (nad textem) uložte jako obrázek do formátu jpg. a vytiskněte.

Z vybraných tvarů, barev a materiálů dokreslete nebo dolepte návrh vlastní instalace. Vaše dílo může být kresbou, koláží nebo objektem vystupujícím do prostoru kolem papírové podložky. Prohlédněte si různé varianty instalací Esther Stocker, uvažujte o tom, jak asi umělkyně přemýšlí, než známá místa promění k nepoznání. Nechte se inspirovat, ale buďte sami kreativní. Právě ty nejoriginálnější nápady mají šanci zaujmout. Vaše návrhy doneste zpět do galerie nebo vyfotografujte a pošlete e-mailem společně s kontaktem na Vás. Nejlepší práce budou po skončení výstavy oceněny a umístěny na webových stránkách galerie.

 

Těšíme se na Vaše návrhy.

 

Lucie Kabrlová
kurátorka pro práci s veřejností
Galerie moderního umění 

 
 
youtubeGalerie blog
Tel: 416 837 301
E-mail: galerie@galerieroudnice.cz

Mapa stránek
© 2012  Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem
- Očkova 5,  413 01 Roudnice nad Labem

 Webdesign saKra, realizace Michal Ševčík